شرایط و قوانین فروشگاه آنلاین شرکت دلفین آبی

شرایط و قوانین شرکت دلفین آبی

شرایط و قوانین استفاده از سایت شرکت دلفین آبی
کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت دلفین آبی به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت شرکت دلفین آبی  هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط شرکت دلفین آبی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات شرکت دلفین آبی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شرکت دلفین آبی از سوی کاربر است.


 قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت دلفین آبی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های شرکت دلفین آبی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


 سیاست‏های رعایت حریم شخصی
شرکت دلفین آبی به اطلاعات خصوصی اشخاصى كه از خدمات سایت استفاده می‏‌كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌كند.
شرکت دلفین آبی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند.
 تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی http://www.dolphinabi.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. ما هیچ گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از http://www.dolphinabi.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی نداریم و هیچ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیریم. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.


ثبت و پردازش سفارش
 روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
شرکت دلفین آبی به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. ما همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماییم.
كاربران باید هنگام سفارش كالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور كامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش كاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.


خسارت در هنگام حمل و نقل
شرکت دلفین آبی همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و شرکت دلفین آبی تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به شرکت دلفین آبی اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به شرکت دلفین آبی ارسال شود.


 برگشت محصولات
 در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، شرکت دلفین آبی این امکان را به مشتری می دهد که در صورت نارضایتی مشتری از کیفیت محصول ارائه شده و یا عدم تطابق آن با محصول سفارش داده شده آن را برگشت داده و کلیه هزینه ها اعم از هزینه محصول و هزینه ارسال به وی برگشت داده شود.


شکایات و انتقادات
مشتران و همکاران گرامی میتوانند جهت انتقاد و شکایات بصورت الکترونیکی به این لینک http://www.dolphinabi.com/index.php?route=information/contact و یا بصورت فکس به شماره 02188211673 و یا از طریق صندوق پستی این شرکت تحت شماره 1991715517 با ما در تماس باشند.