دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

آب شیرین کن , دستگاه RO نیمه صنعتی با ظرفیت های 100 گالن به بالا تا سقف 800 گالن در روز این دستگاه ها همانطور که از اسمشان مشخص است به روش اسمز معکوس عمل کرده که نیازمند فیلترهای ممبران می باشد که ممبران توانایی جذب و تصفیه آب تا حدود 0001/0 را داراست که با این خاصیت میتواند بسیاری از آلودگی های همچون نیترات , نیتریت , سختی محلول در آب و انواع قارچها و پلانگتونها و آرسنیکو فلزات سنگین و مواد شیمیایی محلول شده و حتی مواد معلق در آب را بگیرد.
در سیستمها RO به خاطر انکه عمر ممبران افزایش پیدا کند و بتواندحداکثر کارایی را دارا باشد در مرحله اول سیستمهای اسمز معکوس نیمه صنعتی از فیلترها PP (پلی پروپلین) استفاده میشود که معمولا ضخامت آنها حدود 5 میکرون میباشد که میتواند شن و ماسه و رنگو زنگ و گل ولای را از آب بگیرند که هوزینگ مرحله اول نیز معمولا به رنگ شفاف است بطوریکه داخل هوزینگ دیده میشود که در صورتی که فیلتر زود تر از موعد کثیف شد قابل رویت باشد.
در مرحله دوم تصفیه از گرانولکربن اکتیو استفاده شده است. در دستگاه های تصفیه آب دلفین از بهترین نوع کربن از پوست نارگیل بدست می آید.  از خواص این کربن اکتیو میتوان به گرفتن بو , چربی , رنگ , زنگ و همین طور گرفتن و از بین بردن بسیاری از میکروبها و کلر اشاره نمود که هم باعث تصفیه بهتر آب شده و هم کمک به بالا رفتن عمر فیلتر ممبران است.
مرحله 3 : در مرحله سوم ازکربن بلاک استفاده شده که به خاطر نوع روش تولید و کربن اکتیو و دیگر مواد افزوده شده در داخل این فیلتر توانایی گرفتن کلر و فلزات سنگین و کودشیمیایی و بو و چربی اشاره کرد که در آخر این مرحله آب تصفیه شده کاملا جهت ورود به فیلتر مرحله 4 (ممبران) آماده می شود.
مرحله4 : فیلتر ممبران ,همانطور که پیشتر گفته شد فیلتر ممبران اصلی ترین مرحله تصفیه آب را انجام میدهد و گرفتن سختی اضافه آب , بو , چربی , آرسنیک و نیترات و نیتریت به کلی وظیفه ممبران بوده و فیلترهای قبلی و حتی بعدی کاملا این کار را بصورت ابتدایی انجام میدهند و وظیفه اصلی تصفیه آب به عهده فیلتر ممبران میباشد.
مرحله 5 : T33 این فیلتر نیز همانند مرحله 2 تصفیه از گرانول کربن تشکیل شده و مراحل نهایی تصفیه یعنی در صورت وجود بو و چربی آنها را از آب گرفته ومرحله تصفیه آب در اینجا به پایان میرسد و آب کاملا پاک و قابل شرب میشود.
به صورت کلی ما در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی جهت اندازه گیری مقادیر ظرفیت تصفیه از واحد گالن استفاده میکنیم که منظوراز (3.7 لیتر برابر 1 گالن) میباشد و ظرفیت دستگاههای نیمه صنعتی از 100 گالن که معادل (370) لیتر در شبانه روز میشود و تا سقف 800 گالن در شبانه روز ادامه دارد که (960/2لیتر) میشود که قابلیت شیرین سازی و املاحگیری آب تا حد قابل قبولی داراست.
اگر به دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی نیازمندید و برای خرید دچار تردید هستید ، کارشناسان باتجریه بخش فروش با صبر و حوصله فراوان به سوالات شما پاسخ خواهند داد تا هرگونه ابهامی برطرف شود.  منتظر تماس شما هستیم.

88211672 021 - 88211671 021


مقایسه کالا (0)


دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 300 گالن

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 300 گالن

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتیﻇﺮﻓﯿﺖ  300  ﮔﺎﻟﻦ در ﺷﺒﺎﻧﻪ روز دارای سیستم میکرو کامپیوتری برای شستشوی ممبرانها (Back..

0 ریال

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتیﻇﺮﻓﯿﺖ  400  ﮔﺎﻟﻦ در ﺷﺒﺎﻧﻪ روز دارای سیستم میکرو کامپیوتری برای شستشوی ممبرانها (Back..

0 ریال

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 500 گالن

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 500 گالن

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتیﻇﺮﻓﯿﺖ  500  ﮔﺎﻟﻦ در ﺷﺒﺎﻧﻪ روز دارای سیستم میکرو کامپیوتری برای شستشوی ممبرانها (Back..

0 ریال

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 600 گالن

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 600 گالن

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتیﻇﺮﻓﯿﺖ  600  ﮔﺎﻟﻦ در ﺷﺒﺎﻧﻪ روز دارای سیستم میکرو کامپیوتری برای شستشوی ممبرانها (Back..

0 ریال

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)